Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 "Skromni" Adebayor: Ostat ću u Arsenalu ako mi klub da četiri puta veću plaću

Go down 
AutorPoruka
Boss
Admin
Admin
Boss


Broj komentara : 352
Registration date : 2008-03-03

"Skromni" Adebayor: Ostat ću u Arsenalu ako mi klub da četiri puta veću plaću Empty
KomentarNaslov komentara: "Skromni" Adebayor: Ostat ću u Arsenalu ako mi klub da četiri puta veću plaću   "Skromni" Adebayor: Ostat ću u Arsenalu ako mi klub da četiri puta veću plaću Icon_minitime2008-06-26, 9:20 pm

"Skromni" Adebayor: Ostat ću u Arsenalu ako mi klub da četiri puta veću plaću 0hcjn

EMMANUEL ADEBAYOR najavio je da će ostati u Arsenalu samo ako mu londonski klub učetverostruči plaću.

Napadač je na meti Milana i Barcelone, a u Eduardovu klubu bi ostao samo ako bi dobio četverostruko veću plaću. Adebayor dosadašnjim ugovorom ima 30 tisuća funti tjedno, a novim potpisom bi postao najbolje plaćeni igrač Topnika.

Iako su potencijalni kupci rekli da su spremi ispuniti igračeve zahtjeve, trener Arsene Wenger je siguran da će Adebayor ostati u klubu.
Na vrh Go down
https://balkan-house.aktiv-forum.com
 
"Skromni" Adebayor: Ostat ću u Arsenalu ako mi klub da četiri puta veću plaću
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Sport :: Nogomet-
Idi na: